Kontakta oss

Kontakta oss på Avenyföreningen

Du når oss enklast genom e-post: info@avenyn.se. För e-post direkt till någon av oss anställda, se kontaktuppgifter nedan.

På telefon finns vi på: 031-13 80 90

Du kan också besöka oss, eller skicka vanlig post till:

Avenyföreningen, Avenyn Paradgatan AB
Kungsportsavenyn 10, 6 tr
411 36 Göteborg

För praktik- eller jobbfrågor skicka ett mail till info@avenyn.se eller ring oss på 031-13 80 90.

Vi som arbetar i Avenyföreningen är:

Jessika Wassberg
vd och centrumledare

0733-505 220
jessika@avenyn.se

Carina Hallgren
Medlemsansvarig

0707-749292
carina@avenyn.se

Adam Krantz
Marknadsföring, design, projektledning

0708-708670
adam@avenyn.se

Linda Jonsson
Medlemsansvarig, projektledare

0733-50 59 06
linda@avenyn.se

Bengt Enroth
Vaktmästare

0731-59 07 80
bengt@avenyn.se

Viktor Granholm
Internship

031-13 80 90
viktor@avenyn.se

Johanna Eriksson
Internship

031-13 80 90
johanna@avenyn.se